+90 (332) 290 14 38
Hakkımızda

Haziran 2014’te kurulan Naya Proje, yenilikçi bakış açısıyla üstlendiği 50'yi aşkın projede, projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Üretim ve uygulama kadrosu ile beraber küçük bir mekandan, çok katlı bir yapıya kadar pek çok alanda çalışmalar gerçekleştiren Naya Proje; danışmanı olduğu kişi veya kurumlar ile sürekli iletişim halinde olarak, sadece istekleri değil farkında olunmayan ihtiyaçları yenilikçi çözümler ile karşılamayı ilke edinmiş bir tasarım anlayışına sahiptir.

Mimari, İç mimari ve inşaat alanında tasarımdan projelendirmeye, üretimden uygulamaya, proje yönetiminden danışmanlığa kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan Naya Proje; yatırımcının talepleri doğrultusunda günümüz çağına en uygun çözümleri üretmektedir. Proje kavramını, uygulama, mekan tasarımı, dekorasyon, danışmanlık ve disiplinler arası çalışma ile bir bütün olarak ele almış; tasarlanan ilk eskizden boyanan son duvara kadar geniş bir hizmet ağı ile çalışmalarına devam etmektedir.